spěšný vlak

Sp 830

L

  • 4:36 Břeclav 575 0 km
  • 4:41 4:42 Ladná 565 8 km
  • 4:44 4:45 Podivín 565 11 km
  • 4:48 4:49 Rakvice 555 15 km
  • 4:52 4:53 Zaječí 555 19 km
  • 4:57 4:58 Šakvice 545 25 km
  • 5:03 5:04 Vranovice 535 34 km
  • 5:09 5:10 Hrušovany u Brna 525 42 km
  • 5:16 5:17 Modřice 510 52 km
  • 5:28 Brno hl.n. 100 59 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka R13