osobní vlak

Os 8101

µº³L

  • 5:13 České Budějovice 101 0 km
  • 5:16 5:17 České Budějovice již.z. 101 3 km
  • 5:21 5:22 Boršov n.Vltavou 101 8 km
  • 5:26 Černý Dub D 101 11 km
  • 5:29 Hradce D 131 13 km
  • 5:31 Vrábče D 131 15 km
  • 5:35 5:36 Křemže 202 18 km
  • 5:38 Holubov D 206 20 km
  • 5:41 Třísov D 206 22 km
  • 5:44 Plešovice D 206 24 km
  • 5:47 5:48 Zlatá Koruna 206 26 km
  • 5:52 Přísečná D 29 km
  • 5:53 Domoradice D 30 km
  • 5:56 6:05 Český Krumlov 31 km
  • 6:12 6:13 Kájov 36 km
  • 6:19 Mezipotočí D 40 km
  • 6:27 6:28 Hořice na Šumavě 46 km
  • 6:36 6:37 Polná na Šumavě 53 km
  • 6:40 Polečnice D 55 km
  • 6:44 Hodňov D 58 km
  • 6:47 Žlábek D 60 km
  • 6:50 6:51 Černá v Pošumaví 63 km
  • 6:55 Horní Planá zast. D 66 km
  • 6:58 6:59 Horní Planá 68 km
  • 7:03 Pernek na Šumavě D 72 km
  • 7:07 7:09 Nová Pec 75 km
  • 7:13 Ovesná D 78 km
  • 7:21 Pěkná D 84 km
  • 7:26 7:28 Černý Kříž 88 km
  • 7:33 Stožec D 92 km
  • 7:39 Nové Údolí 96 km
    • GW Train Regio a.s.; U Stanice 827/9, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • jede od 8.X.
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, cestující bez jízdenky nastupují do vlaku pouze dveřmi u stanoviště strojvedoucího
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)