osobní vlak

Os 8251

LH

  • 3:57 Benešov u Prahy 5 0 km
  • 4:02 Bystřice u Benešova D 6 5 km
  • 4:07 Tomice D 6 10 km
  • 4:12 4:13 Olbramovice 7 15 km
  • 4:17 Votice 7 19 km
  • 4:23 4:24 Heřmaničky 8 24 km
  • 4:30 Ješetice 8 29 km
  • 4:33 Červený Újezd u Votic D 8 31 km
  • 4:36 4:37 Střezimíř 9 33 km
  • 4:42 Mezno D 9 37 km
  • 4:46 Sudoměřice u Tábora D 40 km
  • 4:50 4:51 Chotoviny 45 km
  • 5:00 Tábor A 54 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S90