osobní vlak

Os 8868

1.2.L©v

  • 20:21 Praha hl.n. # P 0 km
  • 20:27 20:28 Praha-Smíchov # 0 4 km
  • 20:35 Praha-Velká Chuchle 0 10 km
  • 20:39 Praha-Radotín B 13 km
  • 20:44 Černošice 1 18 km
  • 20:46 20:47 Černošice-Mokropsy 1 20 km
  • 20:49 20:50 Všenory 1 22 km
  • 20:52 Dobřichovice 1 23 km
  • 20:55 20:56 Řevnice 2 27 km
  • 20:58 20:59 Zadní Třebaň 2 30 km
  • 21:02 21:03 Karlštejn 3 33 km
  • 21:06 Srbsko 3 37 km
  • 21:11 Beroun 4 43 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 15.X.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S7