místní autobus

Bus 500481 14

X

  • 13:27 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 0 km
  • 13:30 Nový Bor,,poliklinika 4001 1 km
  • 13:31 Nový Bor,,stadion D 4001 1 km
  • 13:33 Nový Bor,,Husova D 4001 2 km
  • 13:35 Nový Bor,,ZŠ U Lesa 4001 2 km
  • 13:38 Nový Bor,,T.G.Masaryka D 4001 2 km
  • 13:41 Chotovice,,rozc.0.5 D 4007 3 km
  • 13:43 Chotovice D 4007 4 km
  • 13:45 Nový Bor,Janov,rest. D 4007 5 km
  • 13:46 Nový Bor,Janov,kaplička D 4007 5 km
  • 13:50 Sloup v Čechách,,ÚSP D 4004 6 km
  • 13:52 Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec D 4004 7 km
  • 13:54 Radvanec,,rekr.stř. D 4004 8 km
  • 13:57 Nový Bor,,Lesní hřbitov D 4001 10 km
  • 14:00 Nový Bor,,nám.Míru 4001 11 km
  • 14:02 Nový Bor,,ZŠ U Lesa 4001 12 km
  • 14:04 Nový Bor,,Husova D 4001 12 km
  • 14:06 Nový Bor,,poliklinika 4001 13 km
  • 14:09 14:10 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 14 km
  • 14:11 Nový Bor,,Crystalex 4001 15 km
  • 14:13 Okrouhlá,,čerp.stan. D 4008 16 km
  • 14:14 Okrouhlá,,MŠ D 4008 16 km
  • 14:16 Okrouhlá,,kult.dům D 4008 17 km
  • 14:18 Okrouhlá,,otočka 4008 17 km
    • Okrouhlá-Nový Bor-Sloup v Čechách-Chotovice-Nový Bor-Okrouhlá
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.