místní autobus

Bus 500481 12

XH

  • 13:27 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 0 km
  • 13:30 Nový Bor,,poliklinika 2 4001 1 km
  • 13:31 Nový Bor,,stadion 1 D 4001 1 km
  • 13:33 Nový Bor,,Husova 1 D 4001 2 km
  • 13:35 Nový Bor,,ZŠ U Lesa 1 4001 2 km
  • 13:38 Nový Bor,,T.G.Masaryka D 4001 2 km
  • 13:41 Chotovice,,hl.sil. 1 D 4007 3 km
  • 13:43 Chotovice,,obec 2 D 4007 4 km
  • 13:45 Nový Bor,Janov,rest. 1 D 4007 5 km
  • 13:46 Nový Bor,Janov,kaplička 1 D 4007 5 km
  • 13:50 Sloup v Čechách,,ÚSP 1 D 4004 6 km
  • 13:52 Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec 2 D 4004 7 km
  • 13:54 Radvanec,,rekr.stř. 2 D 4004 8 km
  • 13:57 Nový Bor,,Lesní hřbitov 1 D 4001 10 km
  • 14:00 Nový Bor,,nám.Míru 1 4001 11 km
  • 14:02 Nový Bor,,ZŠ U Lesa 1 4001 12 km
  • 14:04 Nový Bor,,Husova 2 D 4001 12 km
  • 14:06 Nový Bor,,poliklinika 1 4001 13 km
  • 14:09 14:10 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 14 km
  • 14:11 Nový Bor,,Crystalex 2 4001 15 km
  • 14:13 Okrouhlá,,čerp.stan. 2 D 4008 16 km
  • 14:14 Okrouhlá,,MŠ 2 D 4008 16 km
  • 14:16 Okrouhlá,,kult.dům 1 D 4008 17 km
  • 14:18 Okrouhlá,,otočka 1 4008 17 km
    • Okrouhlá - Nový Bor - Sloup v Čechách - Chotovice - Nový Bor - Okrouhlá
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • spoje 1, 3, 5, 7, 11, 13, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 jsou obsluhovány nízkokapacitním autobusem
    • linka 481 [IDOL]