místní autobus

Bus 500481 18

X

  • 16:20 Okrouhlá,,otočka 4008 0 km
  • 16:21 Okrouhlá,,kult.dům D 4008 0 km
  • 16:22 Okrouhlá,,MŠ D 4008 1 km
  • 16:23 Okrouhlá,,čerp.stan. D 4008 1 km
  • 16:25 Nový Bor,,Crystalex 4001 2 km
  • 16:26 16:27 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 3 km
  • 16:30 Nový Bor,,poliklinika 4001 4 km
  • 16:33 Nový Bor,,T.G.Masaryka 2 D 4001 4 km
  • 16:36 Chotovice,,rozc.0.5 D 4007 5 km
  • 16:38 Chotovice D 4007 6 km
  • 16:40 Nový Bor,Janov,rest. D 4007 7 km
  • 16:41 Nový Bor,Janov,kaplička D 4007 7 km
  • 16:43 Sloup v Čechách,,ÚSP D 4004 8 km
  • 16:45 Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec D 4004 9 km
  • 16:47 Radvanec,,rekr.stř. D 4004 10 km
  • 16:50 Nový Bor,,Lesní hřbitov D 4001 12 km
  • 16:52 Nový Bor,,nám.Míru 4001 13 km
  • 16:53 Nový Bor,,T.G.Masaryka 2 D 4001 13 km
  • 16:56 Nový Bor,,poliklinika 4001 14 km
  • 16:59 17:00 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 15 km
  • 17:01 Nový Bor,,Crystalex 4001 16 km
  • 17:03 Okrouhlá,,čerp.stan. D 4008 17 km
  • 17:04 Okrouhlá,,MŠ D 4008 17 km
  • 17:06 Okrouhlá,,kult.dům D 4008 18 km
  • 17:08 Okrouhlá,,otočka 4008 18 km
    • Okrouhlá-Nový Bor-Sloup v Čechách-Chotovice-Nový Bor-Okrouhlá
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede do 30.VI. v 1-5
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • V Ý L U K O V Ý JÍZDNÍ ŘÁD z důvodu uzavírky (rekonstrukce) ulice Wolkerova v Novém Boru, všechny spoje obsluhují zastávku Nový Bor,,poliklinika v náhradní poloze v ulici Dvořákova (před Poliklinikou), zastávky Husova a Stadion spoje dočasně neobsuhují.
    • Zastávku TČ. 9 a 25 Nový Bor,,T.G.Masaryka obsluhují spoje jedoucí od ZŠ u Lesa v náhradní poloze před kruhovým objezdem v ulici Husova před č.p. 154