místní autobus

Bus 500481 8

XH

  • 10:35 Okrouhlá,,otočka 1 4008 0 km
  • 10:36 Okrouhlá,,kult.dům 2 D 4008 0 km
  • 10:37 Okrouhlá,,MŠ 1 D 4008 1 km
  • 10:38 Okrouhlá,,čerp.stan. 1 D 4008 1 km
  • 10:40 Nový Bor,,Crystalex 1 4001 2 km
  • 10:42 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 2 km
  • 10:45 Nový Bor,,poliklinika 2 4001 3 km
  • 10:46 Nový Bor,,stadion 1 D 4001 3 km
  • 10:48 Nový Bor,,Husova 1 D 4001 4 km
  • 10:51 Chotovice,,hl.sil. 1 D 4007 5 km
  • 10:53 Chotovice,,obec 2 D 4007 6 km
  • 10:55 Nový Bor,Janov,rest. 1 D 4007 7 km
  • 10:56 Nový Bor,Janov,kaplička 1 D 4007 7 km
  • 10:58 Sloup v Čechách,,ÚSP 1 D 4004 8 km
  • 11:00 Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec 2 D 4004 9 km
  • 11:02 Radvanec,,rekr.stř. 2 D 4004 10 km
  • 11:05 Nový Bor,,Lesní hřbitov 1 D 4001 12 km
  • 11:07 Nový Bor,,nám.Míru 1 4001 13 km
  • 11:09 Nový Bor,,Husova 2 D 4001 13 km
  • 11:11 Nový Bor,,poliklinika 1 4001 14 km
  • 11:15 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 15 km
    • Okrouhlá - Nový Bor - Sloup v Čechách - Chotovice - Nový Bor - Okrouhlá
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • spoje 1, 3, 5, 7, 11, 13, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 jsou obsluhovány nízkokapacitním autobusem
    • linka 481 [IDOL]