místní autobus

Bus 530341 1

X

  • 4:36 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. MHD 7 1001 0 km
  • 4:39 Jablonec n.Nisou,,u gymnázia MHD D 1001 1 km
  • 4:41 Jablonec n.Nisou,,Revoluční MHD D 1001 2 km
  • 4:42 Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice MHD D 1001 3 km
  • 4:44 Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta MHD 2 D 1001 4 km
  • 4:45 Maršovice,,odb. D 1017 5 km
  • 4:47 Dalešice,,na kopci 1 D 1022 6 km
  • 4:49 Dalešice D 1022 7 km
  • 4:51 Pulečný,Klíčnov D 1022 9 km
  • 4:53 Pulečný,Kopanina,rozhledna D 1022 10 km
  • 4:56 Frýdštejn,,na Barborce D 1021 12 km
  • 4:58 5:00 Frýdštejn,,náves 1 1021 13 km
  • 5:03 Frýdštejn,Voděrady D 1021 15 km
  • 5:04 Frýdštejn,Roudný D 1021 16 km
  • 5:05 Frýdštejn,Kaškovice D 1021 17 km
  • 5:09 Jenišovice D 3040 18 km
  • 5:10 Jenišovice,,Steblík D 3040 19 km
  • 5:11 Turnov,Malý Rohozec,pivovar D 3001 20 km
  • 5:12 Turnov,,Vesecko hl.sil. D 3001 21 km
  • 5:14 Turnov,Hrubý Rohozec 2 D 3001 22 km
  • 5:15 Turnov,,Šroubárny D 3001 23 km
  • 5:18 Turnov,,Terminál u žel.st. MHD 1 3001 24 km
  • 5:21 Turnov,,u masny l D 3001 25 km
  • 5:24 Turnov,,aut.nádr. 1 3001 26 km
    • Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
    • BusLine LK s.r.o.; PAD Jablonec nad Nisou; 481 368 502
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.