místní autobus

Bus 500440 16

X

  • 11:20 Nový Bor,,aut.nádr. 7 4001 0 km
  • 11:23 Nový Bor,,nám.Míru 4001 1 km
  • 11:24 Nový Bor,,Liberecká D 4001 1 km
  • 11:30 Svor,,otočka D 2306 6 km
  • 11:32 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 7 km
  • 11:33 Cvikov,,sídliště D 2301 8 km
  • 11:36 11:37 Cvikov,,aut.st. 2301 9 km
  • 11:38 Cvikov,,vodojem D 2301 10 km
  • 11:39 Cvikov,Drnovec D 2301 11 km
  • 11:40 Kunratice u Cvikova,,přejezd D 2303 12 km
  • 11:42 Kunratice u Cvikova,,rest. D 2303 13 km
  • 11:46 Kunratice u Cvikova,,domky D 2303 16 km
  • 11:50 11:51 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 19 km
  • 11:54 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 20 km
  • 11:58 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 23 km
  • 12:01 Rynoltice,,Jednota D 0303 25 km
  • 12:04 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 27 km
  • 12:07 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš D 0202 30 km
  • 12:10 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 34 km
  • 12:22 Liberec,,aut.nádr. MHD 2 0001 45 km
    • Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede do 11.VI. v 1-5
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Z důvodu dočasné uzavírky (10.-30.3.) mostu v ulici České Mládeže (přes dálnici) mohou být spoje (1, 19, 29) jedoucí z Průmyslové zóny Liberec cca o 5´minut opožděny.
    • Z důvodu rekontrukce rychlostní silnice I/35 v úseku Bílý Kostel nad Nisou - Liberec (jízdní pás směr Liberec) není obsluhována zastávka Chrastava,,Termální lázně a Liberec,,Bedřichovka (ve směru do Liberce).