místní autobus

Bus 500440 24

X

  • 15:20 Nový Bor,,aut.nádr. 7 4001 0 km
  • 15:23 Nový Bor,,nám.Míru 4001 1 km
  • 15:24 Nový Bor,,Liberecká D 4001 1 km
  • 15:30 Svor,,otočka D 2306 6 km
  • 15:32 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 7 km
  • 15:33 Cvikov,,sídliště D 2301 8 km
  • 15:36 15:37 Cvikov,,aut.st. 2301 9 km
  • 15:38 Cvikov,,vodojem D 2301 10 km
  • 15:39 Cvikov,Drnovec D 2301 11 km
  • 15:40 Kunratice u Cvikova,,přejezd D 2303 12 km
  • 15:42 Kunratice u Cvikova,,rest. D 2303 13 km
  • 15:46 Kunratice u Cvikova,,domky D 2303 16 km
  • 15:50 15:51 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 19 km
  • 15:54 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 20 km
  • 15:58 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 23 km
  • 16:01 Rynoltice,,Jednota D 0303 25 km
  • 16:04 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 27 km
  • 16:07 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš D 0202 30 km
  • 16:10 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 34 km
  • 16:11 Chrastava,,Termální lázně D 0202 35 km
  • 16:22 Liberec,,aut.nádr. MHD 2 0001 45 km
    • Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.