místní autobus

Bus 500440 26

X

  • 16:20 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 0 km
  • 16:23 Nový Bor,,Liberecká D 4001 1 km
  • 16:29 Svor,,otočka D 2306 7 km
  • 16:31 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 8 km
  • 16:32 Cvikov,,sídliště D 2301 9 km
  • 16:35 16:36 Cvikov,,aut.st. 2301 10 km
  • 16:37 Cvikov,,vodojem D 2301 11 km
  • 16:38 Cvikov,Drnovec D 2301 12 km
  • 16:39 Kunratice u Cvikova,,přejezd D 2303 13 km
  • 16:41 Kunratice u Cvikova,,rest. D 2303 14 km
  • 16:45 Kunratice u Cvikova,,domky D 2303 17 km
  • 16:49 16:50 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 20 km
  • 16:53 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 21 km
  • 16:57 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 24 km
  • 17:00 Rynoltice,,Jednota D 0303 26 km
  • 17:03 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 28 km
  • 17:06 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš D 0202 31 km
  • 17:09 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 35 km
  • 17:10 Chrastava,,Termální lázně D 0202 36 km
  • 17:20 Liberec,,aut.nádr. MHD 2 0001 47 km
    • Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Výlukový jízdní řád z důvodu uzavírky silnice III/27014 v Jablonném v Podještědí.