místní autobus

Bus 500440 4

X

  • 5:45 Nový Bor,,aut.nádr. 7 4001 0 km
  • 5:48 Nový Bor,,Liberecká D 4001 1 km
  • 5:57 Cvikov,,aut.st. 2301 9 km
  • 6:02 Kunratice u Cvikova,,rest. D 2303 13 km
  • 6:10 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 19 km
  • 6:13 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 20 km
  • 6:17 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 23 km
  • 6:20 Rynoltice,,Jednota D 0303 25 km
  • 6:23 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 27 km
  • 6:38 Liberec,Růžodol I MHD l D 0001 43 km
  • 6:44 Liberec,,aut.nádr. MHD 2 0001 44 km
    • Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede do 3.VI. v 1-5
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Z důvodu dočasné uzavírky (10.-30.3.) mostu v ulici České Mládeže (přes dálnici) mohou být spoje (1, 19, 29) jedoucí z Průmyslové zóny Liberec cca o 5´minut opožděny.
    • Z důvodu rekontrukce rychlostní silnice I/35 v úseku Bílý Kostel nad Nisou - Liberec (jízdní pás směr Liberec) není obsluhována zastávka Chrastava,,Termální lázně a Liberec,,Bedřichovka (ve směru do Liberce).