místní autobus

Bus 500440 23

X

  • 15:30 Liberec,,aut.nádr. MHD 7 0001 0 km
  • 15:35 Liberec,Růžodol I MHD D 0001 2 km
  • 15:43 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 2 D 0202 11 km
  • 15:46 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš D 0202 15 km
  • 15:49 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 18 km
  • 15:52 Rynoltice,,Jednota D 0303 21 km
  • 15:54 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 23 km
  • 15:57 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 26 km
  • 15:59 16:00 Jablonné v Podj.,,žel.st. 1 0301 27 km
  • 16:03 Kunratice u Cvikova,,domky D 2303 30 km
  • 16:08 Kunratice u Cvikova,,rest. D 2303 33 km
  • 16:09 Kunratice u Cvikova,,přejezd D 2303 34 km
  • 16:11 Cvikov,Drnovec D 2301 35 km
  • 16:12 Cvikov,,vodojem D 2301 35 km
  • 16:14 16:15 Cvikov,,aut.st. 2301 36 km
  • 16:18 Cvikov,,sídliště D 2301 37 km
  • 16:19 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 38 km
  • 16:21 Svor,,hl.sil. D 2306 40 km
  • 16:26 Nový Bor,,Egermannova D 4001 45 km
  • 16:29 Nový Bor,,aut.nádr. 6 4001 46 km
    • Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede do 3.VI. v 1-5
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Z důvodu dočasné uzavírky (10.-30.3.) mostu v ulici České Mládeže (přes dálnici) mohou být spoje (1, 19, 29) jedoucí z Průmyslové zóny Liberec cca o 5´minut opožděny.
    • Z důvodu rekontrukce rychlostní silnice I/35 v úseku Bílý Kostel nad Nisou - Liberec (jízdní pás směr Liberec) není obsluhována zastávka Chrastava,,Termální lázně a Liberec,,Bedřichovka (ve směru do Liberce).