místní autobus

Bus 500440 28

X

  • 16:55 Česká Kamenice,,Pražská 4050 0 km
  • 16:57 Česká Kamenice,Horní Kamenice D 4050 1 km
  • 16:59 Česká Kamenice,,papírna D 4050 2 km
  • 17:00 Česká Kamenice,,Nový Svět D 4050 3 km
  • 17:02 Kamenický Šenov,,vlečka D 4010 4 km
  • 17:03 Kamenický Šenov,,škola D 4010 5 km
  • 17:05 Kamenický Šenov,,Lidická D 4010 6 km
  • 17:07 Kamenický Šenov,,nám. 4010 6 km
  • 17:08 Kamenický Šenov,,U křížku D 4010 6 km
  • 17:10 Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna D 4010 7 km
  • 17:11 Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna D 4010 8 km
  • 17:16 Nový Bor,,Crystalex D 4001 11 km
  • 17:18 17:20 Nový Bor,,aut.nádr. 7 4001 12 km
  • 17:23 Nový Bor,,nám.Míru 4001 13 km
  • 17:24 Nový Bor,,Liberecká D 4001 13 km
  • 17:30 Svor,,otočka D 2306 18 km
  • 17:32 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 19 km
  • 17:33 Cvikov,,sídliště D 2301 20 km
  • 17:36 17:37 Cvikov,,aut.st. 2301 21 km
  • 17:38 Cvikov,,vodojem D 2301 22 km
  • 17:39 Cvikov,Drnovec D 2301 23 km
  • 17:40 Kunratice u Cvikova,,přejezd D 2303 24 km
  • 17:42 Kunratice u Cvikova,,rest. D 2303 25 km
  • 17:46 Kunratice u Cvikova,,domky D 2303 28 km
  • 17:50 17:51 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 31 km
  • 17:54 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 32 km
  • 17:58 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 35 km
  • 18:01 Rynoltice,,Jednota D 0303 37 km
  • 18:04 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 39 km
  • 18:07 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš D 0202 42 km
  • 18:10 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 46 km
  • 18:22 Liberec,,aut.nádr. MHD 2 0001 57 km
    • Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede do 3.VI. v 1-5
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Z důvodu dočasné uzavírky (10.-30.3.) mostu v ulici České Mládeže (přes dálnici) mohou být spoje (1, 19, 29) jedoucí z Průmyslové zóny Liberec cca o 5´minut opožděny.
    • Z důvodu rekontrukce rychlostní silnice I/35 v úseku Bílý Kostel nad Nisou - Liberec (jízdní pás směr Liberec) není obsluhována zastávka Chrastava,,Termální lázně a Liberec,,Bedřichovka (ve směru do Liberce).