místní autobus

Bus 500440 14

XH

  • 11:05 Liberec,,aut.nádr. 7 0001 0 km
  • 11:09 Liberec,Růžodol I 2 D 0001 2 km
  • 11:12 Liberec,Bedřichovka 1 D 0001 6 km
  • 11:16 Chrastava,,aut.nádr. 2 0201 9 km
  • 11:20 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 2 D 0202 12 km
  • 11:23 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš 2 D 0202 16 km
  • 11:26 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. 2 D 0307 19 km
  • 11:29 Rynoltice,,Jednota 1 D 0303 22 km
  • 11:32 Jablonné v Podj.,Lvová 2 D 0301 24 km
  • 11:36 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 1 0301 26 km
  • 11:38 11:40 Jablonné v Podj.,,žel.st. 1 0301 27 km
  • 11:43 Kunratice u Cvikova,,domky 1 D 2303 30 km
  • 11:50 Kunratice u Cvikova,,náves 1 D 2303 33 km
  • 11:51 Kunratice u Cvikova,,stará dráha 1 D 2303 34 km
  • 11:53 Cvikov,Drnovec 2 D 2301 35 km
  • 11:54 Cvikov,,vodojem 2 D 2301 36 km
  • 11:56 11:58 Cvikov,,aut.st. 2301 37 km
  • 12:01 Cvikov,,sídliště 2 D 2301 38 km
  • 12:02 Cvikov,,rozc.Rousínov 2 D 2301 39 km
  • 12:04 Svor,,otočka 1 D 2306 40 km
  • 12:11 Nový Bor,,Egermannova 1 D 4001 45 km
  • 12:15 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 46 km
    • Kamenický Šenov - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podještědí - Liberec
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Papírové jízdenky a mobilní aplikace tarifu DÚK jsou uznávány v úseku Kamenický Šenov,nám. - Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna.
    • Jízdní doklady DÚK se na lince neprodávají. Jednozónový jízdní doklad DÚK pro zónu Kamenický Šenov není povolen
    • linka 440 [IDOL]