místní autobus

Bus 500440 16

X

  • 11:17 Nový Bor,,nám.Míru 4001 0 km
  • 11:20 Nový Bor,,aut.nádr. 7 4001 1 km
  • 11:30 Svor,,otočka D 2306 7 km
  • 11:32 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 8 km
  • 11:33 Cvikov,,sídliště D 2301 9 km
  • 11:36 11:37 Cvikov,,aut.st. 2301 10 km
  • 11:38 Cvikov,,vodojem D 2301 11 km
  • 11:39 Cvikov,Drnovec D 2301 12 km
  • 11:40 Kunratice u Cvikova,,přejezd D 2303 13 km
  • 11:42 Kunratice u Cvikova,,rest. D 2303 14 km
  • 11:46 Kunratice u Cvikova,,domky D 2303 17 km
  • 11:50 11:51 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 20 km
  • 11:54 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 21 km
  • 11:58 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 24 km
  • 12:01 Rynoltice,,Jednota D 0303 26 km
  • 12:04 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 28 km
  • 12:07 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš D 0202 35 km
  • 12:10 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 39 km
  • 12:11 Chrastava,,Termální lázně D 0202 40 km
  • 12:22 Liberec,,aut.nádr. MHD 2 0001 50 km
    • Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede od 6. do 10.XII.
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Z důvodu uzvaírky ulice Liberecká v Novém Boru neobsluhují spoje zastávky Nový Bor,,Liberecká a Egerrmanova, spoje jezdí po obchvatu.
    • Vybrané spoje jsou jako náhrada výchozí/končící na zastávce Nový Bor,,nám.Míru.