místní autobus

Bus 440 (500440 9)

XH

  • 7:45 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 0 km
  • 7:48 Nový Bor,,Liberecká 1 D 4001 1 km
  • 7:54 Svor,,otočka 1 D 2306 6 km
  • 7:56 Cvikov,,rozc.Rousínov 1 D 2301 7 km
  • 7:57 Cvikov,,sídliště 1 D 2301 8 km
  • 7:59 8:01 Cvikov,,aut.st. 2301 9 km
  • 8:02 Cvikov,,vodojem 1 D 2301 10 km
  • 8:03 Cvikov,Drnovec 1 D 2301 11 km
  • 8:05 Kunratice u Cvikova,,stará dráha 2 D 2303 12 km
  • 8:07 Kunratice u Cvikova,,náves 2 D 2303 13 km
  • 8:10 Kunratice u Cvikova,,domky 2 D 2303 16 km
  • 8:14 8:15 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 19 km
  • 8:17 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 2 0301 20 km
  • 8:21 Jablonné v Podj.,Lvová 1 D 0301 23 km
  • 8:25 Rynoltice,,Jednota 2 D 0303 25 km
  • 8:29 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. 1 D 0307 27 km
  • 8:32 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš 1 D 0202 30 km
  • 8:34 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 34 km
  • 8:36 Chrastava,,Termální lázně 1 D 0202 35 km
  • 8:40 Liberec,Bedřichovka 2 D 0001 39 km
  • 8:44 Liberec,Růžodol I l 1 D 0001 43 km
  • 8:50 Liberec,,aut.nádr. 2 0001 45 km
    • Kamenický Šenov - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podještědí - Liberec
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Papírové jízdenky a mobilní aplikace tarifu DÚK jsou uznávány v úseku Kamenický Šenov,nám. - Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna.
    • Jízdní doklady DÚK se na lince neprodávají. Jednozónový jízdní doklad DÚK pro zónu Kamenický Šenov není povolen
    • linka 440 [IDOL]