místní autobus

Bus 500440 10

X

  • 8:20 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 0 km
  • 8:23 Nový Bor,,Liberecká D 4001 1 km
  • 8:29 Svor,,otočka D 2306 6 km
  • 8:31 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 7 km
  • 8:32 Cvikov,,sídliště D 2301 8 km
  • 8:35 8:36 Cvikov,,aut.st. 2301 9 km
  • 8:37 Cvikov,,vodojem D 2301 10 km
  • 8:38 Cvikov,Drnovec D 2301 11 km
  • 8:39 Kunratice u Cvikova,,přejezd D 2303 12 km
  • 8:41 Kunratice u Cvikova,,rest. D 2303 13 km
  • 8:45 Kunratice u Cvikova,,domky D 2303 16 km
  • 8:49 8:50 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 19 km
  • 8:53 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 20 km
  • 8:57 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 23 km
  • 9:00 Rynoltice,,Jednota D 0303 25 km
  • 9:03 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 27 km
  • 9:06 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš D 0202 30 km
  • 9:09 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 34 km
  • 9:10 Chrastava,,Termální lázně D 0202 35 km
  • 9:20 Liberec,,aut.nádr. MHD 2 0001 47 km
    • Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Výlukový jízdní řád z důvodu uzavírky silnice III/27014 v Jablonném v Podještědí.