místní autobus

Bus 500440 17

X

  • 12:15 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 0 km
  • 12:18 Nový Bor,,Liberecká 1 D 4001 1 km
  • 12:22 Svor,,otočka 1 D 2306 6 km
  • 12:24 Cvikov,,rozc.Rousínov 1 D 2301 7 km
  • 12:26 Cvikov,,sídliště 1 D 2301 8 km
  • 12:30 Cvikov,,aut.st. 2301 9 km
  • 12:32 Cvikov,Drnovec 1 D 2301 11 km
  • 12:35 Kunratice u Cvikova,,náves 2 D 2303 13 km
  • 12:43 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 19 km
  • 12:46 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 2 0301 20 km
  • 12:50 Jablonné v Podj.,Lvová 1 D 0301 23 km
  • 12:53 Rynoltice,,Jednota 2 D 0303 25 km
  • 12:56 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. 1 D 0307 27 km
  • 12:59 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš 1 D 0202 30 km
  • 13:02 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 34 km
  • 13:08 Chrastava,,aut.nádr. 2 0201 37 km
  • 13:12 Liberec,Bedřichovka 2 D 0001 40 km
  • 13:18 Liberec,Růžodol I 1 D 0001 44 km
  • 13:23 Liberec,,nádraží x l 1 0001 47 km
  • 13:28 Liberec,,Garáže ČSAD l 1 D 0001 48 km
  • 13:31 Liberec,,Kavkazská l 1 D 0001 49 km
  • 13:33 Liberec,,U Slunného potoka l 1 D 0001 51 km
  • 13:35 Liberec,,Prům.zóna JIH 0001 52 km
  • 13:40 Liberec,Pilínkov 1 0001 54 km
    • Kamenický Šenov - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podještědí - Liberec
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Papírové jízdenky a mobilní aplikace tarifu DÚK jsou uznávány v úseku Kamenický Šenov,nám. - Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna.
    • Jízdní doklady DÚK se na lince neprodávají. Jednozónový jízdní doklad DÚK pro zónu Kamenický Šenov není povolen
    • linka 440 [IDOL]