místní autobus

Bus 500440 11

X

  • 11:10 Liberec,,aut.nádr. MHD 7 0001 0 km
  • 11:15 Liberec,Růžodol I MHD D 0001 2 km
  • 11:19 Liberec,Bedřichovka D 0001 6 km
  • 11:24 Chrastava,,aut.nádr. 2 0201 9 km
  • 11:28 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 2 D 0202 12 km
  • 11:31 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš D 0202 16 km
  • 11:34 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 19 km
  • 11:37 Rynoltice,,Jednota D 0303 22 km
  • 11:39 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 24 km
  • 11:42 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 26 km
  • 11:44 11:45 Jablonné v Podj.,,žel.st. 1 0301 27 km
  • 11:48 Kunratice u Cvikova,,domky D 2303 30 km
  • 11:53 Kunratice u Cvikova,,rest. D 2303 33 km
  • 11:54 Kunratice u Cvikova,,přejezd D 2303 34 km
  • 11:56 Cvikov,Drnovec D 2301 35 km
  • 11:57 Cvikov,,vodojem D 2301 36 km
  • 11:59 12:00 Cvikov,,aut.st. 2301 37 km
  • 12:03 Cvikov,,sídliště D 2301 38 km
  • 12:04 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 39 km
  • 12:06 Svor,,hl.sil. D 2306 40 km
  • 12:11 Nový Bor,,Egermannova D 4001 45 km
  • 12:14 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 48 km
    • Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Výlukový jízdní řád z důvodu uzavírky silnice III/27014 v Jablonném v Podještědí.