÷

Bus 683 (552683 201)

6+H

  • 10:36 Litoměřice,,aut.nádr. 6 601 0 km
  • 10:40 Litoměřice,,obchodní centrum 601 2 km
  • 10:42 Terezín,,křiž. 763 3 km
  • 10:44 Terezín,,aut.nádr. 1 763 4 km
  • 10:47 Terezín,,U Památníku 763 5 km
  • 10:50 Terezín,České Kopisty 763 7 km
  • 10:55 Terezín,Počaply 763 10 km
  • 10:58 Travčice 767 12 km
  • 11:00 Terezín,Počaply,cesta 763 13 km
  • 11:02 Travčice,Nučničky 767 15 km
  • 11:05 Libotenice,,hřbitov 669 18 km
  • 11:06 Libotenice 669 19 km
  • 11:07 Libotenice,,drůbežárna 669 20 km
  • 11:08 Hrobce 663 20 km
  • 11:09 Hrobce,,žel.st. 663 21 km
  • 11:11 Hrobce,Rohatce 663 22 km
  • 11:16 Židovice 662 26 km
  • 11:19 Roudnice n.L.,,ČSAD 661 28 km
  • 11:21 Roudnice n.L.,,nemocnice 661 28 km
  • 11:23 Roudnice n.L.,,Purkyňovo nám. 661 29 km
  • 11:26 Roudnice n.L.,,aut.nádr. 2 661 30 km
  • 11:27 Roudnice n.L.,,žel.st. 661 30 km
  • 11:30 Roudnice n.L.,,Bezděkov škola 661 31 km
  • 11:31 Roudnice n.L.,,Chelčického 661 32 km
  • 11:32 Roudnice n.L.,,Glazura 661 32 km
  • 11:34 Dobříň 681 33 km
  • 11:35 Dobříň,,rozc. 681 34 km
  • 11:36 Bechlín,Předonín,košíkárna 682 35 km
  • 11:38 Bechlín,Předonín 682 36 km
  • 11:39 Bechlín,Předonín,vinice 682 37 km
  • 11:41 Bechlín,,u Čtvrtečků 682 38 km
  • 11:42 Bechlín,,ObÚ 682 38 km
  • 11:46 Libkovice p.Řípem,,Nad roklí 683 42 km
  • 11:47 Libkovice p.Řípem 683 42 km
  • 11:49 Kostomlaty p.Řípem 697 43 km
  • 11:54 Horní Beřkovice,,ObÚ 698 47 km
  • 11:55 Horní Beřkovice,,žel.st. 698 47 km
  • 11:57 Horní Beřkovice,,točna 698 48 km
    • Litoměřice-Libotenice-Roudnice n.Labem-Horní Beřkovice
    • Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace; Ústí nad Labem
    • jede v 6,+
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje a v úseku Roudnice n. L., ČSAD až Horní Beřkovice, točna je uznáván také Tarif PID v papírové podobě.
    • Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.
    • Centrální dispečink DÚK: 475 657 657, aktuální odjezdy: http://tabule.dopravauk.cz nebo http://provoz.dopravauk.cz
    • linka 683 [DÚK]