místní autobus

Bus 240 (500240 5)

XH

  • 5:55 Česká Lípa,,aut.nádr. B6 2001 0 km
  • 6:00 Česká Lípa,,U Jezu 2 2001 1 km
  • 6:05 Česká Lípa,,Borská 1 D 2001 3 km
  • 6:07 Česká Lípa,,Lada 2 D 2001 5 km
  • 6:08 Česká Lípa,Častolovice,rozc. 2 D 2001 6 km
  • 6:10 Nový Bor,Pihel,pošta 2 D 4007 8 km
  • 6:12 Chotovice,,hl.sil. 2 D 4007 9 km
  • 6:14 Nový Bor,,T.G.Masaryka 2 D 4001 10 km
  • 6:16 Nový Bor,,nám.Míru 2 4001 10 km
  • 6:20 6:25 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 11 km
  • 6:28 Nový Bor,,Liberecká 1 D 4001 12 km
  • 6:33 Svor,,otočka 1 D 2306 17 km
  • 6:35 Cvikov,,rozc.Rousínov 1 D 2301 18 km
  • 6:37 Cvikov,,sídliště 1 D 2301 19 km
  • 6:38 6:40 Cvikov,,aut.st. 2301 20 km
  • 6:42 Cvikov,Drnovec 1 D 2301 22 km
  • 6:45 Kunratice u Cvikova,,náves 2 2303 24 km
  • 6:52 6:55 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 30 km
  • 6:58 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 2 0301 30 km
  • 7:02 Jablonné v Podj.,Lvová 1 D 0301 33 km
  • 7:05 Rynoltice,,Jednota 2 D 0303 35 km
  • 7:08 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. 1 D 0307 38 km
  • 7:14 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 44 km
  • 7:15 Chrastava,,Termální lázně 1 D 0202 45 km
  • 7:28 Liberec,,aut.nádr. 2 0001 55 km
    • Česká Lípa - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podještědí - Liberec
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz. Kontakt na centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • linka 240 [IDOL]