místní autobus

Bus 500240 14

XH

  • 12:10 Liberec,,aut.nádr. 7 0001 0 km
  • 12:14 Liberec,Růžodol I 2 D 0001 2 km
  • 12:20 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 2 D 0202 11 km
  • 12:23 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš 2 D 0202 15 km
  • 12:26 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. 2 D 0307 18 km
  • 12:29 Rynoltice,,Jednota 1 D 0303 20 km
  • 12:32 Jablonné v Podj.,Lvová 2 D 0301 22 km
  • 12:36 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 1 0301 25 km
  • 12:38 12:40 Jablonné v Podj.,,žel.st. 1 0301 26 km
  • 12:43 Kunratice u Cvikova,,domky 2 D 2303 29 km
  • 12:49 Kunratice u Cvikova,,náves 1 2303 32 km
  • 12:50 Kunratice u Cvikova,,stará dráha 1 D 2303 33 km
  • 12:52 Cvikov,Drnovec 2 D 2301 34 km
  • 12:53 Cvikov,,vodojem 2 D 2301 35 km
  • 12:56 12:58 Cvikov,,aut.st. 2301 36 km
  • 13:00 Cvikov,,sídliště 2 D 2301 37 km
  • 13:01 Cvikov,,rozc.Rousínov 2 D 2301 38 km
  • 13:03 Svor,,otočka 1 D 2306 39 km
  • 13:10 Nový Bor,,Egermannova 1 D 4001 45 km
  • 13:13 13:15 Nový Bor,,aut.nádr. 1 4001 46 km
  • 13:20 Nový Bor,,nám.Míru 1 4001 47 km
  • 13:22 Nový Bor,,T.G.Masaryka 1 D 4001 47 km
  • 13:24 Chotovice,,hl.sil. 1 D 4007 48 km
  • 13:26 Nový Bor,Pihel,pošta 1 D 4007 50 km
  • 13:27 Česká Lípa,Častolovice,rozc. 1 D 2001 51 km
  • 13:28 Česká Lípa,,Lada 1 D 2001 52 km
  • 13:31 Česká Lípa,,Borská 2 D 2001 54 km
  • 13:34 Česká Lípa,,Hrnčířská 1 2001 56 km
  • 13:38 Česká Lípa,,Tovární 2 D 2001 57 km
  • 13:42 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha 2 2001 57 km
  • 13:43 Česká Lípa,,Dubická 2 D 2001 58 km
  • 13:46 Česká Lípa,,Obecní les 1 2001 59 km
    • Česká Lípa - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podještědí - Liberec
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz. Kontakt na centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • linka 240 [IDOL]