místní autobus

Bus 240 (500240 6)

XH

  • 6:00 Liberec,,Fügnerova BB-WC M 0001 0 km
  • 6:05 Liberec,,Sokolská 2 D 0001 1 km
  • 6:08 Liberec,Růžodol I 2 D 0001 2 km
  • 6:12 Liberec,Bedřichovka 1 D 0001 6 km
  • 6:17 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 2 D 0202 11 km
  • 6:20 Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš 2 D 0202 15 km
  • 6:22 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. 2 D 0307 18 km
  • 6:25 Rynoltice,,Jednota 1 D 0303 21 km
  • 6:27 Jablonné v Podj.,Lvová 2 D 0301 23 km
  • 6:30 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 1 0301 25 km
  • 6:33 6:35 Jablonné v Podj.,,žel.st. 1 0301 26 km
  • 6:38 Kunratice u Cvikova,,domky 2 D 2303 29 km
  • 6:43 Kunratice u Cvikova,,náves 1 2303 32 km
  • 6:44 Kunratice u Cvikova,,stará dráha 1 D 2303 33 km
  • 6:45 Cvikov,Drnovec 2 D 2301 34 km
  • 6:46 Cvikov,,vodojem 2 D 2301 35 km
  • 6:48 6:52 Cvikov,,aut.st. 2301 36 km
  • 6:55 Cvikov,,sídliště 2 D 2301 37 km
  • 6:57 Cvikov,,rozc.Rousínov 2 D 2301 38 km
  • 6:59 Svor,,otočka 1 D 2306 39 km
  • 7:05 Nový Bor,,Egermannova 1 D 4001 44 km
  • 7:08 7:10 Nový Bor,,aut.nádr. 1 4001 45 km
  • 7:14 Nový Bor,,nám.Míru 1 4001 46 km
  • 7:18 Nový Bor,,T.G.Masaryka 1 D 4001 46 km
  • 7:20 Chotovice,,hl.sil. 1 D 4007 47 km
  • 7:22 Nový Bor,Pihel,pošta 1 D 4007 49 km
  • 7:23 Česká Lípa,Častolovice,rozc. 1 D 2001 50 km
  • 7:25 Česká Lípa,,Lada 1 D 2001 51 km
  • 7:28 Česká Lípa,,Borská 2 D 2001 53 km
  • 7:31 Česká Lípa,,Hrnčířská 1 2001 55 km
  • 7:35 Česká Lípa,,aut.nádr. B6 2001 56 km
    • Česká Lípa - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podještědí - Liberec
    • ČSAD Liberec, a.s.; Česká Lípa; 605 795 901
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz. Kontakt na centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • linka 240 [IDOL]