místní autobus

Bus 500240 57

X

  • 5:55 Česká Lípa,,aut.nádr. B6 2001 0 km
  • 6:00 Česká Lípa,,U Jezu MHD 2 2001 1 km
  • 6:05 Česká Lípa,,Borská D 2001 3 km
  • 6:07 Česká Lípa,,Lada MHD D 2001 5 km
  • 6:09 Česká Lípa,Častolovice,rozc. MHD D 2001 6 km
  • 6:10 Nový Bor,Pihel,pošta D 4007 8 km
  • 6:12 Chotovice,,rozc.0.5 D 4007 9 km
  • 6:14 Nový Bor,,T.G.Masaryka D 4001 10 km
  • 6:15 Nový Bor,,nám.Míru 4001 10 km
  • 6:20 6:25 Nový Bor,,aut.nádr. 7 4001 11 km
  • 6:32 Svor,,otočka D 2306 17 km
  • 6:34 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 18 km
  • 6:37 6:38 Cvikov,,aut.st. 2301 20 km
  • 6:40 Cvikov,Drnovec D 2301 22 km
  • 6:43 Kunratice u Cvikova,,rest. 2303 24 km
  • 6:50 Jablonné v Podj.,,žel.st. 4 0301 30 km
  • 6:53 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka 0301 30 km
  • 6:57 Jablonné v Podj.,Lvová D 0301 33 km
  • 7:00 Rynoltice,,Jednota D 0303 35 km
  • 7:03 Rynoltice,Jítrava,hl.sil. D 0307 38 km
  • 7:09 Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. 1 D 0202 44 km
  • 7:10 Chrastava,,Termální lázně D 0202 45 km
  • 7:18 Liberec,Růžodol I MHD D 0001 54 km
  • 7:24 Liberec,,aut.nádr. MHD 2 0001 56 km
    • Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz. Kontakt na centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.