místní autobus

Bus 500240 12

X

  • 6:23 Jablonné v Podj.,,žel.st. 1 0301 0 km
  • 6:24 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka D 0301 1 km
  • 6:29 Kunratice u Cvikova,,domky D 2303 5 km
  • 6:33 Kunratice u Cvikova,,rest. 2303 8 km
  • 6:34 Kunratice u Cvikova,,přejezd D 2303 9 km
  • 6:35 Cvikov,Drnovec D 2301 10 km
  • 6:37 Cvikov,,vodojem D 2301 11 km
  • 6:39 6:45 Cvikov,,aut.st. 2301 12 km
  • 6:50 Cvikov,,sídliště D 2301 13 km
  • 6:51 Cvikov,,rozc.Rousínov D 2301 14 km
  • 6:54 Svor,,hl.sil. D 2306 15 km
  • 7:00 Nový Bor,,Egermannova D 4001 20 km
  • 7:03 7:05 Nový Bor,,aut.nádr. 2 4001 21 km
  • 7:08 Nový Bor,,nám.Míru 4001 22 km
  • 7:10 Nový Bor,,T.G.Masaryka D 4001 22 km
  • 7:12 Chotovice,,rozc.0.5 D 4007 23 km
  • 7:14 Nový Bor,Pihel,pošta D 4007 25 km
  • 7:16 Česká Lípa,Častolovice,rozc. MHD D 2001 26 km
  • 7:17 Česká Lípa,,Lada MHD D 2001 27 km
  • 7:20 Česká Lípa,,Borská D 2001 29 km
  • 7:24 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice MHD D 2001 31 km
  • 7:27 Česká Lípa,,Hrnčířská MHD 2001 32 km
  • 7:30 Česká Lípa,,aut.nádr. 2001 32 km
    • Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede do 25.IX.,29.IX.
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz. Kontakt na centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
    • Výlukový jízdní řád z důvodu uzavírky části ulice Zámecká v Jablonném v Podještědí, spoje jsou vedeny objízdnou trasu ulicí Lužickou.