místní autobus

Bus 552683 103

XH

  • 5:35 Litoměřice,,aut.nádr. 6 601 0 km
  • 5:39 Terezín,,křiž. 763 3 km
  • 5:41 Terezín,,aut.nádr. 1 763 4 km
  • 5:44 Terezín,,U Památníku 763 5 km
  • 5:47 Terezín,Počaply,cesta 763 8 km
  • 5:49 Travčice,Nučničky 767 10 km
  • 5:52 Libotenice,,hřbitov 669 13 km
  • 5:53 Libotenice 669 13 km
  • 5:54 Libotenice,,drůbežárna 669 14 km
  • 5:55 Hrobce 663 15 km
  • 5:56 Hrobce,,žel.st. 663 15 km
  • 5:58 Hrobce,Rohatce 663 17 km
  • 6:03 Židovice 662 20 km
  • 6:06 Roudnice n.L.,,ČSAD 661 22 km
  • 6:08 Roudnice n.L.,,nemocnice 661 23 km
  • 6:11 Roudnice n.L.,,Čihadla 661 24 km
  • 6:13 6:15 Roudnice n.L.,,aut.nádr. 2 661 25 km
  • 6:16 Roudnice n.L.,,žel.st. 661 26 km
  • 6:19 Roudnice n.L.,,Bezděkov škola 661 27 km
  • 6:20 Roudnice n.L.,,Chelčického 661 27 km
  • 6:21 Roudnice n.L.,,Masný průmysl 661 28 km
  • 6:22 Dobříň,,rozc. 681 29 km
  • 6:26 Bechlín,,u Čtvrtečků 682 32 km
  • 6:27 Bechlín,,ObÚ 682 32 km
  • 6:31 Libkovice p.Řípem,,Nad roklí 683 35 km
  • 6:32 Libkovice p.Řípem 683 36 km
  • 6:34 Kostomlaty p.Řípem 697 37 km
  • 6:39 Horní Beřkovice,,ObÚ 698 40 km
  • 6:40 Horní Beřkovice,,žel.st. 698 41 km
  • 6:42 Horní Beřkovice,,točna 698 42 km
    • Litoměřice-Libotenice-Roudnice n.Labem-Horní Beřkovice
    • Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace; Ústí nad Labem
    • jede do 30.IV. v 1-5
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje a v úseku Roudnice n. L.,ČSAD až Horní Beřkovice,žel.st. je uznáván také Tarif PID.
    • Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.