místní autobus

Bus 552683 113

XH

  • 11:16 Litoměřice,,aut.nádr. 6 601 0 km
  • 11:20 Litoměřice,,obchodní centrum 601 2 km
  • 11:22 Terezín,,křiž. 763 3 km
  • 11:24 Terezín,,aut.nádr. 1 763 4 km
  • 11:27 Terezín,,U Památníku 763 5 km
  • 11:30 Terezín,České Kopisty 763 7 km
  • 11:35 Terezín,Počaply 763 10 km
  • 11:38 Travčice 767 12 km
  • 11:40 Terezín,Počaply,cesta 763 13 km
  • 11:42 Travčice,Nučničky 767 15 km
  • 11:45 Libotenice,,hřbitov 669 18 km
  • 11:46 Libotenice 669 19 km
  • 11:47 Libotenice,,drůbežárna 669 20 km
  • 11:48 Hrobce 663 20 km
  • 11:49 Hrobce,,žel.st. 663 21 km
  • 11:51 Hrobce,Rohatce 663 22 km
  • 11:56 Židovice 662 26 km
  • 11:59 Roudnice n.L.,,ČSAD 661 28 km
  • 12:01 Roudnice n.L.,,nemocnice 661 28 km
  • 12:03 Roudnice n.L.,,Purkyňovo nám. 661 29 km
  • 12:06 12:08 Roudnice n.L.,,aut.nádr. 2 661 30 km
  • 12:09 Roudnice n.L.,,žel.st. 661 30 km
  • 12:12 Roudnice n.L.,,Bezděkov škola 661 31 km
  • 12:13 Roudnice n.L.,,Chelčického 661 32 km
  • 12:14 Roudnice n.L.,,Glazura 661 32 km
  • 12:16 Dobříň 681 33 km
  • 12:17 Dobříň,,rozc. 681 34 km
  • 12:21 Bechlín,,u Čtvrtečků 682 37 km
  • 12:22 Bechlín,,ObÚ 682 37 km
  • 12:26 Libkovice p.Řípem,,Nad roklí 683 40 km
  • 12:27 Libkovice p.Řípem 683 41 km
  • 12:29 Kostomlaty p.Řípem 697 42 km
  • 12:34 Horní Beřkovice,,ObÚ 698 46 km
  • 12:35 Horní Beřkovice,,žel.st. 698 46 km
  • 12:37 Horní Beřkovice,,točna 698 47 km
    • Litoměřice-Libotenice-Roudnice n.Labem-Horní Beřkovice
    • Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace; Ústí nad Labem
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje a v úseku Roudnice n. L., ČSAD až Horní Beřkovice, točna je uznáván také Tarif PID v papírové podobě.
    • Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.
    • Centrální dispečink DÚK: 475 657 657, aktuální odjezdy: http://tabule.dopravauk.cz nebo http://provoz.dopravauk.cz