místní autobus

Bus 512402 108

XH

  • 6:22 Děčín,,hl.nádr. MHD 301 0 km
  • 6:28 Děčín,,Myslbekova MHD 301 2 km
  • 6:31 Děčín,,škola MHD 301 4 km
  • 6:35 Ludvíkovice 347 6 km
  • 6:40 Huntířov 345 10 km
  • 6:45 Markvartice 355 15 km
  • 6:47 Česká Kamenice,Kamenická Nová Víska 351 17 km
  • 6:50 Česká Kamenice,Dolní Kamenice,Děčínská 351 19 km
  • 6:53 6:55 Česká Kamenice,,Pražská 351 20 km
  • 6:57 Česká Kamenice,Horní Kamenice 351 21 km
  • 6:59 Česká Kamenice,,Fibichova 351 22 km
  • 7:01 Česká Kamenice,Líska 351 24 km
  • 7:03 Česká Kamenice,Líska,hor. 351 26 km
  • 7:05 Česká Kamenice,Líska,Křížový buk 351 28 km
  • 7:07 Chřibská,,ozdravovna 361 31 km
  • 7:09 7:10 Chřibská,,nám. 361 32 km
  • 7:13 Rybniště,Nová Chřibská 363 34 km
  • 7:15 Rybniště,,odb.Doubice 363 35 km
  • 7:16 Rybniště,,pošta 363 35 km
  • 7:19 Horní Podluží,,křiž. 364 37 km
  • 7:20 Horní Podluží,,u vleku 364 38 km
  • 7:22 Jiřetín p.Jedlovou,,nám. 365 39 km
  • 7:24 Dolní Podluží,,křiž. 366 40 km
  • 7:25 Dolní Podluží,,škola 366 41 km
  • 7:27 Dolní Podluží,,drůbežárna 366 42 km
  • 7:29 Dolní Podluží,,Velveta 06 366 43 km
  • 7:30 Dolní Podluží,,žel.st. 366 43 km
  • 7:31 Varnsdorf,,jatky 371 44 km
  • 7:33 Varnsdorf,,u Vorlíčků 371 45 km
  • 7:35 Varnsdorf,,Severní dráha 371 45 km
  • 7:37 Varnsdorf,,sportovní hala 371 46 km
  • 7:39 Varnsdorf,,aut.nádr. 371 47 km
    • Varnsdorf-Chřibská-Česká Kamenice-Děčín
    • Autobusy Karlovy Vary, a.s.; Varnsdorf; 353 613 613
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
    • Informace o tarifu a smluvních přepraních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.
    • Centrální dispečink DÚK: 475 657 657, aktuální odjezdy: tabule.dopravauk.cz nebo provoz.dopravauk.cz.