místní autobus

Bus 582483 115

XH

  • 13:04 Krupka,Vrchoslav,točna 431 0 km
  • 13:06 Krupka,Vrchoslav,Hor.nám. 431 1 km
  • 13:08 Krupka,,škola 431 1 km
  • 13:09 Krupka,,U plovárny 431 2 km
  • 13:10 Krupka,,sídliště 431 2 km
  • 13:11 Krupka,,stadion 431 2 km
  • 13:14 Teplice,Sobědruhy 401 4 km
  • 13:15 Teplice,Sobědruhy,nám. 401 5 km
  • 13:18 Teplice,Trnovany,Bohosudovská 401 5 km
  • 13:19 Teplice,Trnovany,Pluto 401 6 km
  • 13:21 Teplice,Trnovany 401 6 km
  • 13:23 Teplice,Trnovany,Policie ČR 401 7 km
  • 13:26 Teplice,,Hlavní nádraží Hx 401 8 km
  • 13:30 Teplice,,Benešovo náměstí H 401 8 km
    • Krupka,Vrchoslav-Teplice-Zabrušany-Duchcov
    • ČSAD Slaný s.r.o.; Slaný; 416 700 194, 312 522 210
    • jede v X
    • Centrální dispečink DÚK: 475 657 657, aktuální odjezdy: tabule.dopravauk.cz nebo provoz.dopravauk.cz
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky DOPRAVY ÚSTECKÉHO KRAJE.
    • Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.dopravauk.cz nebo jsou k dispozici ve vozidle na lince.