místní autobus

Bus 530750 1

X

  • 4:00 Tanvald,,Terminál u žel.st. 1 7001 0 km
  • 4:05 Tanvald,,centrum 4 7001 1 km
  • 4:08 Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje D 7010 3 km
  • 4:11 Smržovka,,Střední Smržovka D 7004 5 km
  • 4:14 Smržovka,,nám.TGM 7004 7 km
  • 4:17 Lučany n.Nisou,,Blaník MHD D 1018 9 km
  • 4:21 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky MHD 4 D 1001 11 km
  • 4:22 Jablonec n.Nisou,,Spojovací MHD D 1001 12 km
  • 4:24 Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové MHD D 1001 12 km
  • 4:25 Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř MHD D 1001 13 km
  • 4:28 4:31 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. MHD 14 1001 14 km
  • 4:33 Jablonec n.Nisou,,u gymnázia MHD D 1001 15 km
  • 4:38 Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta MHD 2 D 1001 18 km
  • 5:19 Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MHD 3101 62 km
  • 5:22 Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MHD 3101 65 km
  • 5:25 Mladá Boleslav,,aut.st. MHD 3101 66 km
    • Tanvald-Smržovka-Jablonec n.Nisou-Mladá Boleslav
    • BusLine LK s.r.o.; PAD Jablonec nad Nisou; 481 368 502
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
    • Výlukový jízdní řád z důvodu uzavírky MUK Rádelský mlýn.