÷

Bus 494 (582494 108)

XH

  • 10:35 Dubí,,Krušnohorská 1 421 0 km
  • 10:37 Dubí,Běhánky,Dubská 2 421 1 km
  • 10:38 Dubí,Drahůnky 2 421 2 km
  • 10:41 Proboštov,Přítkov 2 421 3 km
  • 10:43 Proboštov,,Přítkovská 2 421 4 km
  • 10:44 Proboštov,,nám. 2 421 5 km
  • 10:45 Proboštov,,škola 2 421 5 km
  • 10:46 Proboštov,,teplárna 1 421 5 km
  • 10:47 Novosedlice,,škola 1 421 5 km
  • 10:49 Novosedlice,,pošta 1 421 6 km
  • 10:50 Novosedlice,,Lípa 2 421 6 km
  • 10:51 Teplice,,Dopravní podnik 2 401 7 km
  • 10:53 Teplice,,Městské sály 2 401 7 km
  • 10:55 Teplice,Trnovany,Policie ČR 2 401 7 km
  • 10:58 Teplice,,Hlavní nádraží Hx 2 401 7 km
  • 11:02 Teplice,,Benešovo náměstí H 1 401 8 km
    • Teplice-Proboštov-Dubí
    • ČSAD Slaný s.r.o.; Slaný
    • jede v X
    • Centrální dispečink DÚK: 475 657 657, aktuální odjezdy: tabule.dopravauk.cz nebo provoz.dopravauk.cz
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky DOPRAVY ÚSTECKÉHO KRAJE.
    • Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.dopravauk.cz nebo jsou k dispozici ve vozidle na lince.
    • linka 494 [DÚK]