místní autobus

Bus 500451 10

X

  • 6:30 Nový Bor,,aut.nádr. 1 4001 0 km
  • 6:33 Nový Bor,,nám.Míru 4001 1 km
  • 6:35 Nový Bor,,T.G.Masaryka D 4001 2 km
  • 6:37 Chotovice,,rozc.0.5 D 4007 4 km
  • 6:39 Nový Bor,Pihel,pošta D 4007 5 km
  • 6:41 Česká Lípa,Častolovice,rozc. MHD D 2001 7 km
  • 6:42 Česká Lípa,,Lada MHD D 2001 8 km
  • 6:45 Česká Lípa,,Borská D 2001 9 km
  • 6:49 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice MHD 2001 11 km
  • 6:52 Česká Lípa,,Hrnčířská MHD 2001 12 km
  • 6:55 Česká Lípa,,aut.nádr. A1 2001 12 km
    • Česká Lípa-Pihel-Nový Bor
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede v X
    • Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.