autobus

Bus 106

XH

  • 8:16 Nádraží Jablonecké Paseky 1 1001 0 km
  • 8:17 Pasecké náměstí 1 1001 0 km
  • 8:19 Paseky,ELP 2 1001 1 km
  • 8:21 Sídliště Šumava 1 1001 1 km
  • 8:23 Podzimní 1 1001 2 km
  • 8:24 klub Woko 2 1001 2 km
  • 8:26 Mlýnská 1 1001 3 km
  • 8:29 8:30 Autobusové nádraží 10 1001 3 km
  • 8:32 Kamenná 1 1001 3 km
  • 8:33 Lázně 2 1001 4 km
  • 8:34 Budovatelů 1 1001 4 km
  • 8:36 Petra Bezruče 1 1001 5 km
  • 8:37 Nemocnice 2 1001 5 km
  • 8:38 Na Roli 2 1001 6 km
  • 8:40 Želivského 1 1001 6 km
    • Nádraží J. Paseky-Sídl. Šumava-Aut. nádraží-P. Bezruče-Želivského A ZPĚT
    • UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.; Praha
    • jede v X
    • pokračuje jako linka 107 směr Rýnovice - Mšeno - Autobusové nádraží - Žižkův vrch