osobní vlak

Os 4240

LH

  • 22:43 Přerov 51 0 km
  • 22:47 Horní Moštěnice D 57 4 km
  • 22:51 Říkovice 57 8 km
  • 22:54 Břest D 211 11 km
  • 22:58 22:59 Hulín 211 15 km
  • 23:03 Záhlinice D 18 km
  • 23:07 23:08 Tlumačov 22 km
  • 23:14 23:23 Otrokovice C 28 km
  • 23:28 Napajedla 34 km
  • 23:31 Spytihněv D 37 km
  • 23:36 Huštěnovice 41 km
  • 23:44 23:45 Staré Město u Uh.Hrad. 957 46 km
  • 23:51 Uherské Hradiště 957 51 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S6 (Staré Město u Uh.Hrad.->Uherské Hradiště[->Veselí n.Moravou])