osobní vlak

Os 4629

L

  • 0:44 Brno hl.n. 100 0 km
  • 0:50 0:51 Modřice 510 7 km
  • 0:53 Popovice u Rajhradu 510 10 km
  • 0:55 0:56 Rajhrad 510 12 km
  • 0:59 Vojkovice n.Svratkou 525 15 km
  • 1:02 1:03 Hrušovany u Brna 525 17 km
  • 1:05 Žabčice 535 20 km
  • 1:09 1:10 Vranovice 535 25 km
  • 1:12 Pouzdřany 545 28 km
  • 1:15 Popice 545 31 km
  • 1:18 Šakvice 545 34 km
  • 1:22 1:23 Zaječí 555 40 km
  • 1:26 Rakvice 555 44 km
  • 1:29 Podivín 565 48 km
  • 1:36 1:42 Břeclav 575 59 km
  • 1:48 Hrušky zast. 912 67 km
  • 1:51 1:52 Moravská Nová Ves 912 70 km
  • 1:55 1:56 Lužice 912 74 km
  • 2:00 Hodonín 900 79 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 6,+
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S3 (Brno hl.n.->Břeclav)
    • usměrněný nástup (Brno hl.n.->Břeclav)