osobní vlak

Os 4738

L

  • 23:04 Brno hl.n. 100 0 km
  • 23:08 23:09 Brno-Židenice 100 2 km
  • 23:14 23:15 Bílovice n.Svitavou 215 8 km
  • 23:19 23:20 Babice n.Svitavou 215 12 km
  • 23:23 Adamov 225 15 km
  • 23:25 23:26 Adamov zast. 225 16 km
  • 23:32 23:33 Blansko 235 22 km
  • 23:35 23:36 Blansko město 235 23 km
  • 23:39 Dolní Lhota 235 26 km
  • 23:42 23:43 Rájec-Jestřebí 245 29 km
  • 23:46 Doubravice n.Svit. 255 33 km
  • 23:51 Skalice n.Svitavou 265 38 km
  • 23:54 Svitávka 265 40 km
  • 23:57 Zboněk 275 43 km
  • 23:59 0:00 Letovice zast. 275 45 km
  • 0:03 Letovice 899, 275 47 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S2
    • usměrněný nástup