osobní vlak

Os 4833

zL©

  • 13:44 Třebíč 200 0 km
  • 13:50 13:51 Vladislav zast. 250 7 km
  • 13:59 14:00 Studenec 293 14 km
  • 14:07 14:13 Náměšť n.Oslavou 456, 300 20 km
  • 14:19 14:23 Kralice n.Oslavou 446, 303 26 km
  • 14:28 14:29 Rapotice 446, 305 31 km
  • 14:32 Vysoké Popovice 435 34 km
  • 14:38 14:42 Zastávka u Brna 425 40 km
  • 14:46 Rosice u Brna 425 42 km
  • 14:49 Rosice,Husova z 425 42 km
  • 15:05 Brno,Stará nemocnice z l 101 60 km
  • 15:08 Brno,Ústřední hřbitov z 101 60 km
  • 15:17 Brno hl.n. 100 63 km
  • Důležité informace a omezení provozu

    • náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Zastávka u Brna->Brno hl.n.)
    • Na trase spojení je toto plánované omezení provozu: Zastávka u Brna - Brno hlavní nádraží
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka S4 (Náměšť n.Oslavou->Brno hl.n.)