osobní vlak

Os 4247

LH

  • 21:45 Hodonín 900 0 km
  • 21:50 Rohatec zast. D 915 5 km
  • 22:02 22:03 Moravský Písek 695 20 km
  • 22:05 Moravský Písek zast. D 695 22 km
  • 22:10 Nedakonice 947 28 km
  • 22:13 Kostelany n.Moravou D 947 31 km
  • 22:17 22:18 Staré Město u Uh.Hrad. 957 34 km
  • 22:23 Huštěnovice 39 km
  • 22:27 Spytihněv D 43 km
  • 22:30 Napajedla 46 km
  • 22:37 22:41 Otrokovice C 52 km
  • 22:47 Tlumačov 58 km
  • 22:52 Záhlinice D 62 km
  • 22:55 22:58 Hulín 211 65 km
  • 23:02 Břest D 211 69 km
  • 23:05 23:06 Říkovice 57 72 km
  • 23:10 Horní Moštěnice D 57 76 km
  • 23:14 Přerov 51 80 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S9 (Hodonín->Staré Město u Uh.Hrad.)