osobní vlak

Os 4647

L

  • 13:00 Tišnov 330 0 km
  • 13:03 Hradčany 330 2 km
  • 13:06 Čebín 320 5 km
  • 13:11 13:12 Kuřim 310 11 km
  • 13:15 13:16 Česká 310 14 km
  • 13:20 Brno-Řečkovice 101 19 km
  • 13:23 13:24 Brno-Královo Pole 101 21 km
  • 13:26 13:27 Brno-Lesná 101 24 km
  • 13:33 Brno-Židenice 100 30 km
  • 13:37 13:40 Brno hl.n. v 100 32 km
  • 13:46 13:47 Modřice 510 39 km
  • 13:49 13:50 Popovice u Rajhradu 510 42 km
  • 13:52 Rajhrad 510 44 km
  • 13:55 13:56 Vojkovice n.Svratkou 525 47 km
  • 13:58 14:03 Hrušovany u Brna 525 49 km
  • 14:06 Žabčice 535 52 km
  • 14:10 14:11 Vranovice 535 57 km
  • 14:14 14:15 Pouzdřany 545 60 km
  • 14:17 14:18 Popice 545 63 km
  • 14:21 14:22 Šakvice 545 66 km
  • 14:27 14:28 Zaječí 555 72 km
  • 14:31 Rakvice 555 76 km
  • 14:34 14:35 Podivín 565 80 km
  • 14:38 14:39 Ladná 565 83 km
  • 14:45 Břeclav 575 91 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S3