osobní vlak

Os 5931

pL

  • 3:56 Čáslav 8 0 km
  • 4:02 Horky u Čáslavi 8 6 km
  • 4:06 4:07 Golčův Jeníkov 9, 550 11 km
  • 4:10 Golčův Jeníkov město 9, 550 14 km
  • 4:17 Vlkaneč 9 21 km
  • 4:20 Nová Ves u Leštiny 557 24 km
  • 4:23 4:24 Leština u Světlé 570 26 km
  • 4:28 Sázavka 571 30 km
  • 4:33 4:34 Světlá n.Sázavou-Josefodol 572 35 km
  • 4:37 4:38 Světlá n.Sázavou 580 38 km
  • 4:44 Okrouhlice 587 45 km
  • 4:53 4:55 Havlíčkův Brod 600 54 km
  • 4:59 Mírovka 600 58 km
  • 5:04 5:05 Šlapanov 611 63 km
  • 5:09 5:10 Kamenná 18 68 km
  • 5:13 Dobronín 17 72 km
  • 5:16 Střítež u Jihlavy 16 75 km
  • 5:19 Jihlava-Bosch Diesel 1 77 km
  • 5:23 5:24 Jihlava 1 81 km
  • 5:27 Jihlava město 1 83 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S20 (Čáslav->Světlá n.Sázavou)