osobní vlak

Os 5417

º½LH

  • 14:31 Liberec 0001 0 km
  • 14:36 Pilínkov D 0001 5 km
  • 14:42 Jeřmanice 0011 11 km
  • 14:45 Rádlo D 1015 13 km
  • 14:49 14:50 Rychnov u Jabl.n.Nisou 1013 17 km
  • 14:56 14:57 Hodkovice n.Mohelkou 1020 23 km
  • 15:01 Sedlejovice D 3025 27 km
  • 15:04 Sychrov 3025 29 km
  • 15:07 Doubí u Turnova D 3035 33 km
  • 15:13 15:33 Turnov 11, 3001 38 km
  • 15:36 Dolánky D 3002 41 km
  • 15:42 15:44 Malá Skála 8009 46 km
  • 15:46 Líšný D 8011 48 km
  • 15:51 15:52 Železný Brod 8001 52 km
  • 15:59 Semily 5001 59 km
  • 16:03 Nedvězí D 5005 62 km
  • 16:07 16:08 Košťálov 9029 66 km
  • 16:10 Libštát D 9014 68 km
  • 16:13 Bělá u Staré Paky D 9002 71 km
  • 16:20 16:33 Stará Paka 535, 9019 76 km
  • 16:38 Levínská Olešnice D 492, 9015 81 km
  • 16:42 Horka u St.Paky 490, 9027 84 km
  • 16:46 Borovnice D 473 87 km
  • 16:49 Borovnička D 472 91 km
  • 16:53 17:07 Mostek 470 94 km
  • 17:13 Bílá Třemešná 475 100 km
  • 17:19 17:20 Dvůr Králové n.Labem 410 107 km
  • 17:23 Žireč D 410 111 km
  • 17:26 Kuks D 315 114 km
  • 17:31 Jaroměř zast. D 310 120 km
  • 17:36 Jaroměř 310 122 km
    • ARRIVA vlaky s.r.o.; Křižíkova 148/34, 186 00 Praha 8-Karlín
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • tichý oddíl
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • linka L3 [IDOL]