osobní vlak

Os 5477

  • 16:33 Stará Paka 535, 9019 0 km
  • 16:38 Levínská Olešnice D 492, 9015 5 km
  • 16:42 Horka u St.Paky 490, 9027 8 km
  • 16:46 Borovnice D 473 11 km
  • 16:50 Borovnička D 472 15 km
  • 16:55 17:01 Mostek 470 18 km
  • 17:07 17:08 Bílá Třemešná 475 24 km
  • 17:14 17:15 Dvůr Králové n.Labem 410 31 km
  • 17:18 Žireč D 410 35 km
  • 17:21 Kuks D 315 38 km
  • 17:27 Jaroměř zast. D 310 44 km
  • 17:31 Jaroměř 310 46 km