osobní vlak

Os 5516

LH

  • 15:04 Hradec Králové hl.n. 100 0 km
  • 15:07 Plotiště n.Labem D 100 3 km
  • 15:11 15:12 Všestary 105 6 km
  • 15:16 Dlouhé Dvory D 105 9 km
  • 15:21 Dohalice D 135 12 km
  • 15:24 Sadová D 135 14 km
  • 15:27 15:29 Hněvčeves 136 17 km
  • 15:31 Cerekvice n.Bystřicí D 511 19 km
  • 15:33 Třebovětice D 511 20 km
  • 15:36 Jeřice D 512 23 km
  • 15:41 15:43 Hořice v Podkrkonoší 510 27 km
  • 15:46 Dobrá Voda u Hořic D 516 29 km
  • 15:53 16:00 Ostroměř 580 35 km
  • 16:03 Sobčice D 585 37 km
  • 16:07 Kovač D 587 41 km
  • 16:11 Butoves 572 44 km
  • 16:15 Vitiněves D 501 48 km
  • 16:21 16:23 Jičín 12, 500 52 km
  • 16:27 Jičín zast. D 500 55 km
  • 16:29 Železnice D 505 57 km
  • 16:34 Jinolice D 546 61 km
  • 16:37 16:38 Libuň 545, 3045 64 km
  • 16:40 Libuň zast. D 545, 3045 65 km
  • 16:42 Jivany D 547, 3042 67 km
  • 16:44 Semínova Lhota D 547, 3206 68 km
  • 16:47 16:48 Rovensko p.Troskami 595, 3022 70 km
  • 16:50 Ktová D 594, 3036 72 km
  • 16:53 Borek p.Troskami D 3041 73 km
  • 16:56 17:00 Hrubá Skála 3041 75 km
  • 17:03 Karlovice-Sedmihorky D 3038 77 km
  • 17:07 17:08 Turnov město 11, 3001 81 km
  • 17:15 Turnov 11, 3001 82 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • spoj IDS [IDOL] (Libuň->Turnov)