osobní vlak

Os 5123

LH

  • 7:22 Náchod 300 0 km
  • 7:23 7:24 Náchod zast. 300 2 km
  • 7:29 7:33 Václavice 305 6 km
  • 7:37 7:45 Nové Město n.Metují 330 11 km
  • 7:49 Černčice D 277 15 km
  • 7:50 Bohuslavice n.Metují D 276 16 km
  • 7:53 Bohuslavice n.Metují z. D 276 18 km
  • 7:56 Pohoří D 275 20 km
  • 7:58 8:00 Opočno p.Orl.horami 270 22 km
  • 8:04 Očelice D 115 26 km
  • 8:07 8:08 Bolehošť 212 29 km
  • 8:16 8:32 Týniště n.Orlicí 210 37 km
  • 8:35 Lípa n.Orlicí D 210 40 km
  • 8:39 Čestice 226 43 km
  • 8:42 8:43 Častolovice 225 45 km
  • 8:45 Častolovice zast. D 225 46 km
  • 8:48 Synkov D 208 48 km
  • 8:51 Slemeno D 208 50 km
  • 8:56 Rychnov n.Kněžnou 200 53 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku