osobní vlak

Os 5512

LH

  • 13:04 Hradec Králové hl.n. 100 0 km
  • 13:07 Plotiště n.Labem D 100 3 km
  • 13:11 13:12 Všestary 105 6 km
  • 13:16 Dlouhé Dvory D 105 9 km
  • 13:21 Dohalice D 135 12 km
  • 13:24 Sadová D 135 14 km
  • 13:27 13:29 Hněvčeves 136 17 km
  • 13:31 Cerekvice n.Bystřicí D 511 19 km
  • 13:33 Třebovětice D 511 20 km
  • 13:36 Jeřice D 512 23 km
  • 13:41 13:43 Hořice v Podkrkonoší 510 27 km
  • 13:46 Dobrá Voda u Hořic D 516 29 km
  • 13:53 14:00 Ostroměř 580 35 km
  • 14:03 Sobčice D 585 37 km
  • 14:07 Kovač D 587 41 km
  • 14:11 Butoves 572 44 km
  • 14:15 Vitiněves D 501 48 km
  • 14:21 14:23 Jičín 12, 500 52 km
  • 14:27 Jičín zast. D 500 55 km
  • 14:29 Železnice D 505 57 km
  • 14:34 Jinolice D 546 61 km
  • 14:37 14:38 Libuň 545, 3045 64 km
  • 14:40 Libuň zast. D 545, 3045 65 km
  • 14:42 Jivany D 547, 3042 67 km
  • 14:44 Semínova Lhota D 547, 3206 68 km
  • 14:47 14:48 Rovensko p.Troskami 595, 3022 70 km
  • 14:50 Ktová D 594, 3036 72 km
  • 14:53 Borek p.Troskami D 3041 73 km
  • 14:56 15:00 Hrubá Skála 3041 75 km
  • 15:03 Karlovice-Sedmihorky D 3038 77 km
  • 15:07 15:08 Turnov město 11, 3001 81 km
  • 15:15 Turnov 11, 3001 82 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • spoj IDS [IDOL] (Libuň->Turnov)