Intercity

IC 575 Metropol /477

V³

  • 21:42 Praha hl.n. # v 0 km
  • 21:48 21:49 Praha-Libeň v 5 km
  • 22:21 22:22 Kolín 62 km
  • 0:26 0:27 Brno-Královo Pole 246 km
  • 0:39 0:41 Brno hl.n. 257 km
  • 1:12 4:59 Břeclav 316 km
  • 5:11 5:13 Kúty 334 km
  • 5:50 5:53 Bratislava hl.st. 398 km
  • 6:44 6:45 Nové Zámky 489 km
  • 7:12 7:14 Štúrovo 533 km
  • 7:46 7:47 Vac 578 km
  • 8:35 Budapest-Keleti pu 613 km
    • vlak je sestaven jen z lůžkových / lehátkových vozů
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede do 10.XII.
    • přímý vůz
    • lůžkový vůz
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • ze stanice Břeclav (odj. 4:59) vlak EN 477