osobní vlak

Os 5508

LH

  • 11:04 Hradec Králové hl.n. 100 0 km
  • 11:11 11:12 Všestary 105 6 km
  • 11:16 Dlouhé Dvory D 105 9 km
  • 11:21 Dohalice D 135 12 km
  • 11:24 Sadová D 135 14 km
  • 11:27 11:29 Hněvčeves 136 17 km
  • 11:31 Cerekvice n.Bystřicí D 511 19 km
  • 11:33 Třebovětice D 511 20 km
  • 11:36 Jeřice D 512 23 km
  • 11:41 11:43 Hořice v Podkrkonoší 510 27 km
  • 11:46 Dobrá Voda u Hořic D 516 29 km
  • 11:53 12:00 Ostroměř 580 35 km
  • 12:03 Sobčice D 585 37 km
  • 12:07 Kovač D 587 41 km
  • 12:11 Butoves 572 44 km
  • 12:15 Vitiněves D 501 48 km
  • 12:21 12:23 Jičín 12, 500 52 km
  • 12:27 Jičín zast. D 500 55 km
  • 12:29 Železnice D 505 57 km
  • 12:34 Jinolice D 546 61 km
  • 12:37 12:38 Libuň 545, 3045 64 km
  • 12:40 Libuň zast. D 545, 3045 65 km
  • 12:42 Jivany D 547, 3042 67 km
  • 12:44 Semínova Lhota D 547, 3206 68 km
  • 12:47 12:48 Rovensko p.Troskami 595, 3022 70 km
  • 12:50 Ktová D 594, 3036 72 km
  • 12:53 Borek p.Troskami D 3041 73 km
  • 12:56 13:00 Hrubá Skála 3041 75 km
  • 13:03 Karlovice-Sedmihorky D 3038 77 km
  • 13:07 13:08 Turnov město 11, 3001 81 km
  • 13:15 Turnov 11, 3001 82 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • spoj IDS [IDOL] (Libuň->Turnov)