osobní vlak

Os 5106

  • 7:15 Jaroměř 310 0 km
  • 7:20 Rychnovek D 321 5 km
  • 7:27 7:32 Česká Skalice 320 12 km
  • 7:38 7:39 Starkoč 305 18 km
  • 7:45 Olešnice D 345 25 km
  • 7:48 7:49 Červený Kostelec 340 28 km
  • 7:52 Rtyně v Podkrkonoší z. D 424 31 km
  • 7:55 Rtyně v Podkrkonoší D 424 33 km
  • 7:59 8:01 Malé Svatoňovice 426 35 km
  • 8:04 Velké Svatoňovice D 425 38 km
  • 8:06 Suchovršice D 421 40 km
  • 8:14 8:15 Trutnov střed 400 49 km
  • 8:19 Trutnov hl.n. 400 52 km